www.VariscoPompy.pl
Dodaj do Ulubionych       Ustaw jako startową   Change Language
  Strona Główna
  Produkty Varisco
  LED- Oświetlenie
  Zapytanie
  O firmie
  Mapa Dojazdu
  Kontakt
  CENTRALA FIRMY
Katowice
ul. Panewnicka 88

E-mail:
      pompy (at) luthmar.pl
      marketing (at) luthmar.pl
Telefon:
    Infolinia: 0 801 011 681
    Centrala: +48 (32) 204-59-14
    Komórkowy: +48 603-28-28-78
 

 

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Luthmar , która od kilku lat zajmuje się fachową sprzedażą pomp i armatury przemysłowej. Nasi handlowcy odwiedzają klientów zapoznając ich z naszą ofertą i rozwiązując problemy techniczne, z którymi spotykają się podczas wizyt.

Jesteśmy dystrybutorem wielu uznanych producentów zagranicznych np.

DEBEM, VARISCO, PEDROLLO, ALWEILER, GRUEN PUMPEN, DEPA, SCHMALENBERGER, ECOLAB, PF-PUMPEN, OBL, PROMINENT, FLUX, PCM, HIDROSTAL, INOXPA, ARGAL, SONDERMANN, CALPEDA, ROBUSHI, LIVERANI, EMU, EBARA, WILDEN, SANDPIPER, SEF, INJECTA ,SEEPEX , NETZSCH , PCM , JOHNSON , TECNOMATIC , HILGE , CSF , GRUNDFOS , YAMADA

Naszym atutem są własne, dobrze zaopatrzone magazyny pomp i części zamiennych znajdujące się w naszej europejskiej centrali w Niemczech niedaleko Monachium. Zatrudniamy 9 inżynierów-handlowców, którzy służą swoim doświadczeniem w zakresie widzy o urządzeniach i rozwiązaniach technicznych stosowanych w każdej gałęzi przemysłu. Dostarczamy urządzenia do Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej, firm instalacyjnych, zakładów przemysłowych, oczyszczalni ścieków ,stacji uzdatniania wody i wielu innych. Bogata oferta techniczno-handlowa pozwala nam na optymalne rozwiązanie większości problemów związanych z tłoczenim każdego rodzaju medium, niezależnie od wymogów technicznych klienta jak i specyficznych warunków pracy. W celu uzyskania szczegółowych danych techniczno-handlowych prosimy o kontakt z centralą firmy LUTHMAR lub z naszym regionalnym przedstawicielem. Zapewniamy dostawę części zamiennych oraz serwis prawie wszystkich europejskich producentów pomp.

ŁĄCZĄC WYRAZY SZACUNKU:LUTHMAR - POMPY I ARMATURA PRZEMYSŁOWA

Pompy, pompy beczkowe, pompy dozujące, pompy krzywkowe, pompy magnetyczne, pompy membranowe,
pompy perystaltyczne, pompy procesowe, pompy przemysłowe, pompy wirowe, pompy zębate, pompy śrubowe,la vineria
GotLink.pl Pompy Zębate, Pompy Spożywcze, Pompy Zębate, Pompy Wirowe, Pompy i Armatura Przemysłowa,
      VARISCO - Producent najlepszych pomp zębatych o zazębieniu wewnętrznym
Copyright 2008 - 2018 by Luthmar             Wszelkie prawa zastrzeżone